איך לבחור מצוף לכלב שלך?

הקיץ מגיע מלווה בשמש ובחום שלה שלפעמים מכריע! כדי לתמוך בזה טוב יותר, אתה בהחלט הולך לאגם או לנקודות מים אחרות בליווי כלבלבים, נכון? לכן, כדי ללמד אותו לשחות, למנוע ממנו להתעייף מדי או אפילו למנוע טביעה, ציידו אותו במצוף! כן, ישנם דגמים שונים של מצופים לכלבים בהתאם לשימוש שתרצו לעשות בהם. אנו מסבירים את כל מה שאתה צריך לדעת בהמשך המאמר הזה.

רתמת ההצלה

חגורת הצלה לכלב
© marekuliasz – iStock

רתמת ההצלה, המכונה גם חגורת הצלה, מרופדת בקצף צף, שיאפשר לאבטח את הכלב שלך כדי למנוע ממנו לטבוע במקרה של נפילה על ידי שמירתו לצמיתות על פני המים. זהו האביזר החיוני אם אתה רגיל לשיט בקאנו, חתירה או טיולים אחרים. תוודא שיש לו ידית חזקה על גב הכלב כדי להיות מסוגל לחלץ אותו בבטחה במקרה של נפילה מהסירה שלך. אתה יכול גם להשאיר אותו דולק בזמן שחייה כך שהוא פחות מתעייף בשחייה ומאובטח היטב.

מצוף המזרן

מזרון אוויר לכלב
© Nicolas Jooris-Ancion – iStock

המצוף הזה אולי נראה לנו די מוכר מכיוון שהוא יכול להיות דומה למזרן אוויר. שלא כמו רתמת ההצלה, מצוף זה לא ימלא את התפקיד להציל את הכלב שלך מטביעה אפשרית. היא דווקא כן משמש בצורה מהנה ובילוי כדי לאפשר לכלב שלך לעלות על משטח אמין תוך שהוא נשאר במגע עם מים. היזהר, עם זאת, לשמור תמיד על הכלב שלך תחת מעקב כשהוא על מצוף מסוג זה. ואכן, תלוי איפה אתה נמצא, הרוח או הזרם עלולים לגרום לכלב שלך להיסחף במהירות. זה מאוד מסוכן אם הוא נופל למים רחוק ממך מבלי להצליח לחזור בעצמו…

הצווארון המתנפח

קולר מתנפח לכלב
© steve631 – iStock

לבסוף, אנחנו הולכים לספר לכם על הצווארון המתנפח. נקרא גם "קולר ירח", הוא ממוקם בגובה הקולר של הכלב עליו הוא מקובע. למרות שאפשר להאמין שאפשר להשתמש בו בתור מצוף, במציאות התועלת שלו שונה לגמרי! אכן, המצוף הזה לא נועד לאבטח את הכלב שלך במים, אלא להציע חלופה לקולר הרפואי. לכן עדיף להימנע משימוש בו כמצוף במים, שכן זה יגרום לרחיצת הכלב שלך די לא נעימה בכך שהוא יגרום לו לתפוס עמדה לא מתאימה במים.

רקחו ביצי שוקולד מזויפות לכלב שלכם

הידעתם שיש שני גזעים נפרדים של קורגי?