איך להגן על הכלב בזמן החום?

במציאות, כשאנחנו מדברים על הגנה על הכלב שלך בזמן החום שלה, זה יותר מכל שאלה של הגנה על הפנים שלך! אכן, החיה שלך לא תצטרך לאבד כמה טיפות דם על הרצפה שלך או על הספה שלך. עם זאת, כדי למנוע מהבית שלך להפוך לזירת פשע (כן, אנחנו מגזימים), לשים הגנה על הכלב שלך יהיה מאוד שימושי. אנו מודיעים לך על הפתרונות הקיימים וכיצד ליישם אותם.

כיצד מתבטא החום אצל כלבים?

כלב עם הגנה
© Firn – iStock

בניגוד למה שניתן לחשוב, החום אינו תואם כלל לתקופת המחזור אצל נשים. כאשר נקבה מתחילה לדמם, זה אומרהיא נכנסה לתקופת הפוריות שלה. החום לכן יש תפקיד למשוך את הזכר במהלך עונת הרבייה. חוץ מזה, נקבה נמצאת רק בחוםפעם או פעמיים בשנה בממוצע, בניגוד למחזור של אישה שחוזרת כל חודש. במהלך תקופה זו, ייתכן שתבחין בכתמים קטנים של דם בכל הבית. למרות שבאופן כללי כלב מאבד מעט מאוד דם, קורה שהיא מכתימה שטיח, הסל שלה, הספה וכו'. זו הסיבה שיכול להיות שימושי לשים עליו הגנה!

הפתרונות השונים הקיימים

כלב עם חיתול חד פעמי
© Zmaj88 – iStock

החיתול החד פעמי:

הפתרון הראשון הוא פשוט להשתמש בחיתולים חד פעמיים, כמו לתינוקות. אלה קיימים ב גדלים רבים שיתאים לכל הגזעים והגדלים של הכלבים. בדרך כלל הם מאפשרים לזנב לעבור דרכו, אבל תצטרך להסיר אותם כשאתה מוציא את הכלב שלך כדי שהיא לא תתבייש לעשות את העסק שלה.

תחתונים רחיצים:

התחתון הרחיץ עובד בדיוק כמו הקודם, רק שזה לא חד פעמי, אבל רָחִיץ ! היזהר, חלק מהתחתונים אינם בעלי פונקציית ספיגה והם משמשים רק לשמירה על הגנה היגיינית מיוחדת לכלב. במקרה זה, תצטרכו להצטייד בתחתונים וכן בתחבושות היגייניות חד פעמיות.

איך לבחור הגנה לכלב?

כלב עם חיתול מתכוונן
© andriano_cz – iStock

על מנת שלכלב שלכם יהיה נוח, העדיפות היא לבחור הגנה מותאם למורפולוגיה שלו. לשם כך, עיין במידות המצוינות בדרך כלל בגיליון המוצר. האידיאל הוא לבחור בתחתונים מתכווננים. לפיכך, אתה יכול להתאים אותו בצורה הטובה ביותר ישירות לכלב שלך. אם אתה בוחר בתחתונים רחיצים, בדוק שהם תומכים ב כביסה בטמפרטורה גבוהה כדי להבטיח את ההיגיינה הטובה ביותר עבור חיית המחמד שלך. לבסוף, בחר תחתונים עם גומייה שטוחה ורחבה למדי כדי שיהיה נוח ככל האפשר.

איך להגן על הכלב בזמן החום?

5 גזעים של כלבים עם עיניים כחולות, נטייה גנטית