בית כלבים במחיר של סטודיו פריזאי

בעוד שבשנת 2021, היית צריך להוציא לא פחות מ-175,000 יורו בממוצע כדי לקוות לרכוש סטודיו בפריז, חברה יפנית חשבה שבית כלבים יכול להימכר באותו המחיר, או כמעט ! ואכן, הנישה הזו עולה בסכום הצנוע של 150,000 יורו. אז, אם פריז כבר נראית לכם במחיר מופקע, אנחנו נותנים לכם לדמיין את המחיר למ"ר של נישה יוקרתית זו.

למה מחיר כל כך מופקע?

כדאי לדעת שהנישה הזו היא עבודתה של חברת העיצוב Bunkaizai Kozo Keikaku, שבסיסה באוסקה, יפן. לפני שהחלה לעצב בתי כלבים מקוריים, חברה זו התמחתה שיפוץ ושימור מבנים היסטוריים. לכן משם הם שאבו את השראתם לפתח נישות מטורפות יותר אחת מהשנייה. לכן הם העמידו את כישוריהם לשירות בתי היוקרה הללו עבור בעלי החיים שלך.

נישות יוקרה, באמת? כן, כי הם לא יותר ולא פחות העתקים מיניאטוריים של מבנים היסטוריים שבדרך כלל הם משפצים. עשוי מחומרים אצילים במיוחד, כוללhinokiהנקרא גם ברוש ​​יפני, ו ברוש keyakiיש להם גם בסיס גרניט ממש כמו'גג יריעות נחושת, רק זה ! מידותיהם הן 1.20 מ' גובה על 1.22 מ' רוחב. דובדבן שבקצפת, ברור שהם עבודת יד על ידי נגרים ובעלי מלאכה מקומיים. Bunkaizai Kozo Keikaku איחל "משכן אלגנטי ויוקרתי לחבר הכי טוב של האנושות, שובר את הסטריאוטיפ לפיו כלביות הן בתי כלבים בסיסיים".

לא יהיה לכולם!

אם אי פעם מתחשק לכם לקנות אחד, מהרו, כי לא יהיה אחד עבור כולם! ניתן להזמין ישירות מהחברה בין התאריכים 17-31 באוגוסט. קוֹדֶם כֹּל, לחמישה אנשים תהיה הזדמנות להיגרר 1 בספטמבר כדי לקבל את אחת היצירות הנשגבות הללו. שים לב שייצור שלהם לוקח הרבה זמן מאז שהוא יכול להימשך בין שישה חודשים לשנה ! לכן, דוגי יצטרך לחכות קצת לפני שחי בפאר… איך זה שבכל זאת לא תכננת לקנות את הכלב הזה?!

כיצד למנוע סכנת טביעה אצל כלבים?

כמה שאלות שכדאי לשאול את עצמך לפני אימוץ ממקלט