"בית קפה לכלבים" פותח את שעריו בעיר נאנט

ביום שבת הזה, 21 במאי, חנכה ליילה ביילארגו, בת 23 מנאנט, את "בית הקפה לכלבים" שלה, כפי שהיא מכנה אותו, פרויקט שהיה מאוד קרוב ללבה. חדר התה הזה, שנקרא Adop'thé, ממוקם בשדרת ארנסט דאלבי, בנאנט. כפי שבוודאי הבנתם, לחלל הזה יש מעט מיוחדות: בזמן שאתם נהנים מהתה שלכם, אתם יכולים לחבק כלבים ואם יש לכם מאוהבים, למה לא לאמץ אחד!

בית קפה שאין כמותו

צילום מסך © – adopthe.nantes

מכירים את המושג "בר חתולים"? ובכן, הנה עוד גרסה! לאחר 3 שנים של הרהורים ושנה של מחקר למציאת מיקום, היה זה בשבת ה-21 במאי 2022 שהפרויקט של ליילה הצליח סוף סוף להתעורר לחיים. חברים מנאנט או מרקע אחר, אתם יכולים לכן לקחת את הזמן ליהנות מקפה או מתה בליווי מאפים טבעוניים טעימים במקום מעוצב יפה וחמים. לצידך, תמצאו כלבלבים מקסימים להתכרבל ללא מתינות. תמיד יהיו לפחות שני כלבים נוכחים לבקש חיבוקיםאבל נתון זה יכול להשתנות בהתאם לגודלם, לאופי שלהם ולצרכים שלהם.

זה דרך העמותה 1000 שפמים שהכלבים האלה עומדים לאימוץ בבית הקפה של ליילה. אם אתה מאוהב בכלבלב, לכן זה אפשרי עבורך לצאת איתו!

אימוץ כלב בית קפה: איך זה עובד?

צילום מסך © – adopthe.nantes

הבנת את זה כשתדחוף את דלת בית הקפה הזה יתקבלו בברכה על ידי כלבלבים מוכנים לאימוץ! הכלבים האלה כמובן לא נשארים בבית הקפה ברגע שהוא נסגר בסוף היום. זה אצל ליילה, המייסד של לאמץ את זה, שהכלבים הללו תפסו מקום מגורים בזמן שהם ממתינים למצוא את משפחתם לנצח. ואכן, ליילה היא משפחה מארחת של עמותת 1000 שפמים!

מטרת המופע היא אפוא להקל על אימוץ הכלבים הללו על ידי השארתם ישירות בקשר שלכם.. אם אחד מהם מוצא חן בעיניך, תוכל לדון בו עם ליילה שתיתן לך מידע נוסף עליהם: צרכים, אופי, הרגלים, רמת השכלה וכו'. אם אתה בטוח בעצמך, תוכל אז להתחיל הליך אימוץ קלאסי ישירות עם העמותה השותפה של בית הקפה. זה האחרון מתרחש בדרך כלל עם כמה מרכזיות טלפון כמו גם ביקור במקום האירוח שלך כדי להבטיח שאתה יכול לקבל את הכלב בתנאים הטובים ביותר. אז, לכו ל-Adop'thé כדי לגלות את אוסמן ואולגה!

שמעת פעם על דורגי?

איך לקבל בברכה כלב נחייה עתידי לביתך?