האם אני יכול להשתמש בבקבוק מים חמים עבור הכלב שלי?

כשהטמפרטורות מתקררות בחורף או אחרי הליכה ארוכה בשלג, מה יכול להיות נעים יותר מאשר להתחמם עם בקבוק מים חמים מאוד? בליווי משבצות ושוקו חם, זו תחושה שאין דומה לה! אז למה שהכלבלב שלך לא יהיה זכאי גם לזה? כי כן, שימוש בבקבוק מים חמים לכלב שלכם אפשרי, אבל לא סתם. אנחנו מסבירים לך הכל בהמשך המאמר הזה.

האם קיים בקבוק מים חמים לכלבים?

כן ! אכן, בקבוקי מים חמים המוקדשים במיוחד לכלבים אכן קיימים. הוא יתר על כן מומלץ מאוד להשקיע באחד מהם אם אתה רוצה להשתמש בו עם חיית המחמד שלך. ואכן, בקבוק מים חמים קלאסי אינו מיועד לכלבים ועלול להיות מסוכן. כרית החימום לכלבים הרבה יותר בטוחה וקלה לשימוש. אתה פשוט תצטרך לשים אותו במיקרוגל, כי זה לא מצריך שימוש במים רותחים. הוא עמיד בפני עקיצות וטפרים וגם אם מתרחשת תאונה, החומר שמרכיב אותו אינו רעיל. כמובן שאנחנו עדיין ממליצים לא להשאיר את הכלב לבד איתו ולפקוח עליו עין.

לאילו שימושים?

כלב עם בקבוק מים חמים כחול
© Sonja-Rachbauer – iStock

ניתן להשתמש בבקבוק המים החמים לכלב באותו אופן כמו זה לבני אדם! כצעד ראשון, אתה יכול לחמם את בקבוק המים החמים שלו לחמם את זה, אם ללילה או אחרי טיול בקור, בשלג או בגשם. לאחר מכן תוכל להתקין אותו ישירות בסל שלו או במקום האהוב עליו, זה יודה לך! ואם הוא לא אוהב את זה, הוא יודיע לך במהירות על ידי עזיבת המקום שבו הנחת את בקבוק המים החמים, אבל זה לא סביר שיקרה.

חדר רחצה צמוד, אתה יכול להשתמש בבקבוק המים החמים עבור כלב חולה. וטרינרים מסוימים אף ממליצים עליהם לפעמים בחורף לכלבים הרגישים ביותר לקור, כמו גורים, מגזעים קטנים וחיות חולות או קשישות. אכן, חום יכול להשפיע לטובה ולהרגיע כאבי מפרקים. אל תהססו לשים אחד בסל של הכלב שלכם כשנראה שהוא סובל מכאבים.

כמה עולה בקבוק מים לכלב?

כמו בכל אביזרי הכלב, המחירים יכולים להשתנות מפשוט לכפול. עם זאת, בסך הכל, בקבוק מים חמים אינו יקר יותר מזה שאתה מוצא עבורך בשוק. בממוצע, לספור כעשרים יורואך המחירים יכולים לנוע בין 10 ל-30 יורו.

מתכון לממתקי דלעת לכלב שלך

האזוואך, כלב גרייהאונד מעורר יופי והערצה