הגזעים היפים ביותר של כלבים לבנים

אנחנו אוהבים כלבים מעל הכל בגלל האהבה והטוב לב שלהם, אבל הם גם מסוגלים לפעמים להדהים אותנו. זה במיוחד המקרה של אלה עם מעיל לבן ללא רבב. למרות שכלבים רבים יכולים להיות בצבע לבן, רק כמה גזעים הם לבנים בלבד. הנה הבחירה שלנו של 6 הגזעים היפים ביותר של כלבים לבנים!

הסמויד

כלב סמוייד
קרדיטים: PIUPIU-PICS / iStock

מעטים האנשים שלא אוהבים את המראה של הסמויד. לכלב המזחלת הנשגב הזה יש פרווה מדהימה. הטוהר של שמלתה הלבנה והחושנית מעניקה לה אלגנטיות ונוכחות בכל הזדמנות, ובכן, למעט כשהיא קופצת בשלוליות בוציות, אנחנו מעניקים לך את זה! כדור אמיתי של אהבה, הוא כלב מאוד אנרגטי שצריך אגרוף ברזל בכפפת קטיפה בשביל החינוך שלו. באשר לשיער היפה שלו, הם דורשים תחזוקה קבועה עם צחצוח לפחות פעם בשבוע. הסמויד גם מתבצבץ באופן משמעותי פעמיים בשנה.

ברגר בלאן סוויס

כלב רועה שוויצרי לבן
קרדיטים: Neonci / iStock

הכלב הגדול הזה ניחן גם באלגנטיות נדירה. מבנה הגוף שלו דומה לזה של הרועה הגרמני, כי הוא פשוט צאצא שלו! הפרווה הבינונית-ארוכה והצפופה למדי שלו תמיד תהיה לבנה. השרירים היפים והמשובחים שלה נותנים לה צללית הרמונית מאוד. כלב רועים חביב, קרוב מאוד לאדונו ומסתדר נפלא עם ילדים. למרות שהברגר בלאן סוויס בכלל לא אגרסיבי, אין להקל ראש בחינוך שלו, תוך סיכון שהוא יהיה הרבה יותר מסובך לניהול. זו הסיבה שחשוב גם לקיים אותה חברתית מגיל צעיר.

הר הפירנאים

כלב הרים פירנאי
קרדיטים: creativex / iStock

כלב הרים אמיתי, להר הפירנאים יש גם פרווה לבנה ללא רבב. גם זכה לכינוי "פאטו", גזע זה הובא לידי ביטוי הודות לסדרת הפולחן Belle et Sébastien. הדובון הגדול הזה מרשים למדי, כיוון שהוא יכול לשקול עד 60 קילו ולמדוד 80 ס"מ בשכמות. כלב נאמן ביותר, אופיו ככלב רועים יכול לפעמים להוביל אותו לחשוד באנשים מסוימים. חובבי טבע וטיולים ארוכים באזור הכפרי, מונטאן דה פירנה אינו מיועד למגורים בדירה.

קוטון דה טוליאר

כלב קוטון דה טוליר
קרדיטים: Scrofula / iStock

אחרי הכלבים הגדולים יותר, אנחנו כאן עם ה-Coton de Tulear. הכלב הקטן הזה נושא את שמו היטב מכיוון שמעילו הלבן והרך דומה לענן של כותנה. השערות הארוכות שלו עדיין דורשות תחזוקה מאוד קבועה וקפדנית אם אתה רוצה לשמור על המראה המאוד מיוחד והקל הזה. כלב קרוב מאוד לאדונו, הוא לא תומך בבדידות. ה-Coton de Tulear קטן בגודלו, אך גדול באנרגיה! לכן הוא צריך להתאמץ כמה פעמים ביום כדי לתעל את האנרגיה שלו, במיוחד אם הוא גר בדירה.

הביצ'ון המלטזי

כלב מלטזי ביצ'ון
קרדיטים: Feverpitched / iStock

בן דודם של Bichon Frize ושל Bichon Havanese, Bichon Maltese הוא כלב קטן ומקסים. שיערו הארוך, המשיי והמעט גלי דורש טיפוח קבוע על מנת לשמור על צבעו היפה. היזהר, עם זאת, לא לרחוץ אותו לעתים קרובות מדי תוך סיכון של נזק לעור שלו. יתרה מכך, עצה זו תקפה לכל הכלבים. קרוב מאוד לאדונו, הביצ'ון המלטזי אינו מתקשה לחיות בדירה, אך אינו סובל את הבדידות היטב. הוא כלב לוויה קטן אמיתי והוא אוהב ילדים!

המערב היילנד טרייר

צ'יין ווסט היילנד טרייר
קרדיטים: Curaga / iStock

טרייר West Highland, נקרא גם "וסטי"יש גם שמלה לבנה בלעדית! כלב קטן, הוא ישקול לא יותר מ-10 קילו בממוצע, בדיוק כמו אביו הקדמון, קארין טרייר. בניגוד לחבריו הלבנים הקטנים, אין לו מעיל ללא רבב, אלא בז'. כמעט יכולנו לומר צבע "אוף-ווייט". אולטרה דינמי וחברותי מאוד, הוסטי היא סוללה חשמלית אמיתית שיש לה אופי קטן משלה. לכן יש להקדיש תשומת לב מיוחדת לחינוך שלה.

זה מסיים את הבחירה שלנו של 6 גזעי הכלבים הלבנים היפים ביותר! אם היה צריך לזכור דבר אחד מלבד העובדה שהם כלבים מרהיבים, זה שטיפוח רגיל הוא חובה בגלל צבעם ללא רבב.

מדוע השוקולד שאנו אוהבים רעיל עבור הכלב שלנו?

רעיון טוב או רע?