הכינו מגפיים עמידים למים עבור הכלב שלכם

באמצע הדרך בין הסתיו לחורף, החזרות מטיולי כלבלבים הופכות לכאוטיות יותר ויותר. עלים מתים, בוץ, שלג, שלוליות מים… כל מה שצריך זה סיבוב פשוט בגינה כדי שהבית יתהפך. לכן, כדי להימנע מהצורך לעשות את עבודות הבית לאחר כל טיול של הכלב שלך, בחר בנעליים קטנות אטומות למים האלה. בנוסף לשמירה על הבית שלך נקי עוד קצת, הם יגנו על הכפות הקטנות של בן לוויה שלך!

אם הכלב שלך נוטה להחליק על רצפת הפנים שלך, אתה יכול גם לגרום לו לנעול את המגפיים הקטנים האלה! כמובן, המגפיים הקטנות הללו הן פתרון זמני. אם אתה מתכנן שחיית המחמד שלך תנעל נעליים באופן קבוע, עדיף להשיג את הנעליים המתאימות ביותר מחנות מתמחה.

© Pinterest

הציוד הדרוש:

  • 4 גרביים לתינוק
  • 4 בלונים
  • זוג מספריים

ההוראות :

1. כדי להתחיל, בחרו גרביים שיתאימו לגודל כפות הכלב שלכם. גדולים מדי, הם עלולים להחליק וקטנים מדי, כדי לפגוע בו! בשביל זה, שום דבר יותר טוב מזה לגרום לו לנסות מִרֹאשׁ.

2. לאחר שבחרתם את מידת הגרב המושלמת, הגיע הזמן לטפל בבלונים. חותכים לגובה הרצוי בחלק בו נושף. הכדור חייב להיות ב רוחב כפה של הכלב שלך. אנו ממליצים לך להחזיק מספר בלונים בהישג יד למקרה שלא חותכים אותם במקום הנכון בפעם הראשונה.

3. כעת פרש את פתח הבלון כך שתוכל להחליק פנימה את גרב התינוק. אחרת, אתה יכול להתחיל בלבישה של הגרב ישירות על הכפה של הכלב, ואז להשחיל את הכדור מעליו.

עצה:

כדאי לדעת שישנן מספר איכויות של בלונים. אם אתה רוצה שנעלי הכלב הקטנות שלך יחזיקו מעמד קצת יותר מ-2 או 3 טיולים, הכי טוב זה לבחור כדורים עבה ככל האפשר. בדרך זו, תאריכו את חיי הנעליים הקטנות שלכם. אתה יכול בקלות למצוא סוג זה של בלונים בחנויות מסיבות. עם זאת, אנו מזכירים לכם שאסור לאמץ את הנעליים הללו לכל החיים. אם אתה רוצה שהכלב שלך ילבש אותו באופן קבוע, עדיף לקנות נעלי כלב מיוחדות!

קטן בגודל, גדול בנוכחות

אפו עוגה לכלב שלכם ביום האהבה