הכן תה צמחים כדי לטפל בכלב שלך על בסיס יומי

אם כבר מדברים על תה צמחים, אתה יכול לדמיין שאתה מציע לכלב שלך קערה מהבילה ליד המדורה איתך? ברור שזה לא מה שאנחנו הולכים להציע לכם היום! כפי שאתה בוודאי יודע, את כוחם של צמחים כבר לא ניתן להוכיח. לפני מאות שנים, היו אלה המכשפות ששלטו בצורה מושלמת באמנות הריפוי באמצעות צמחים, רפואה טבעית שהיום אנו קוראים לה פיטותרפיה. במאמר זה, אנו מציעים לך להשתמש בו כדי להקל על המחלות היומיומיות של הכלב שלך!

ההוראות :

תה קמומיל
© ornella-binni – iStock

1. התחל עם להביא מים לרתיחה בקומקום או בסיר.

2. בינתיים, מקום שתי כפות מהצמח המיובש שמעניין אותך (ראה את הפסקה "איזה צמח לאיזו בעיה?") בכוס או בקערה. אם תרצו להשתמש בצמחים טריים על ידי איסוף ישירות מהגינה שלכם, תזדקקו לכמות כפולה מהמצוין לעיל, כלומר ארבע כפות.

3. ברגע שהמים שלך רותחים, יוצקים רק 20 מ"ל (זה בערך שתי כפות) על הצמחים. זה אולי לא נראה כמו הרבה, אבל זה בעצם יספיק כדי להרטיב את הצמח ולקבל ריכוז טוב של המולקולות הפעילות שלו.

4. לאחר מכן השאירו להחדיר עם מכסה למשך 10 דקותלאחר מכן מערבבים היטב ו לְסַנֵן. לחץ בעזרת כף על מנת לשחזר את מירב העירוי דרך הצמחים.

5. תנו לחליטה להתקרר כדי שזה יהיה פחות דוחה עבור החיה שלך. אכן, הקור מעצים טעם וריח. אתה יכול לשמור את תה הצמחים הזה במקרר למשך 24 שעות. אפשר גם להקפיא בצורת קוביות קרח.

איזה צמח לאיזו בעיה?

גור צעיר מרחרח צרור של פרחי cornflowers
© Asset – iStock
  • טימין : צמח בעל תכונות אנטי זיהומיות, הוא יעיל לבעיות נשימה, אך גם להפרעות עיכול כגון שלשולים.
  • קמומיל: צמח סופר במקרה של בעיית קיבה, אבל גם כדי לעורר עיכול ולהקל על עוויתות כואבות.
  • מליסה לימון: עם תכונותיו המרגיעות, הוא אידיאלי להקלה על חיה מודאגת או נסערת. יש לו גם פעולה נוגדת עוויתות (שלשולים, דלקת שלפוחית ​​השתן).
  • הפלנטיין: יש 3 אזורי פעולה עיקריים. מרכך ונוגד שיעול, צמח זה אידיאלי לפעולה על מערכת הנשימה. זה גם הצמח המושלם לכל מה שעוקץ או אי נוחות עורית אחרת. לבסוף, הוא פועל על מערכת העיכול.
  • שילוב של פרחים: עלי דומדמניות שחורות והחלק האווירי של אמנון בר בשילוב עם שורשי ברדוק מושלמים להקלה על גירוד (תה צמחים למריחה ישירות על עור הכלב שלך).
  • האוכמניות: אתה יכול להשתמש בו כדי לנקות את העיניים של הכלב שלך
  • הקשר בין טימין ולבנדר: ניתן להשתמש בתה צמחים משני הצמחים הללו לניקוי אזור מגורה.

כמובן, רשימת הצמחים הזו אינה ממצה ועדיין ישנם רבים בעלי סגולות, כל אחד מדהים מהאחר.

המינון של תה צמחים

אם תפעלו לפי המתכון המופיע בפסקה הראשונה, ריכוז הצמחים כל כך חשוב שלא תצטרכו לתת הרבה לחיה שלכם. לכלבים קטנים מאוד, כמו צ'יוואווה, לתת בערך 1 מ"ל תה צמחים ליום רצוי בפיפטה. עבור כלב גדול מסוג רועה גרמני, אתה יכול לעלות ל מינון של 10 מ"ל ליום.

5 גזעים של כלבים עם עיניים כחולות, נטייה גנטית

רקחו ביצי שוקולד מזויפות לכלב שלכם