הקורגי, כוכב יובל הפלטינה של המלכה אליזבת השנייה

בעוד מלכת אנגליה, אליזבת השנייה, חגגה 70 שנה לשלטונה בשבוע שעבר, אישיות אחרת לגמרי מצאה את עצמה בקדמת הבמה: הקורגי! מאוהבת בגזע הזה מאז ילדותה המוקדמת, המלכה החזיקה וגידלה לא פחות משלושים מהכלבים הקטנים והמקסימים האלה! אלה אינם ניתנים להפרדה מדימוי הריבון.

הכלב של החיים

בשנת 1933 גילתה אליזבת הצעירה, שהייתה אז רק ילדה, את גזע הכלבים הזה. אביו, המלך ג'ורג' השישי, הוא שהכניס את קורגי הראשון שלהם בשם דוקי למשפחה. מפגישה זו נולד א סיפור אהבה ארוך ונצחי בין המלכה לכלב הקטן והמיוחד הזה. ליום הולדתו ה-18, אפילו הציעו לו נקבה קטנה של קורגי פמברוק בשם סוזן (תמונה למעלה). לאחר מכן, המלכה גידלה לא פחות מ-14 דורות של קורגיס עם העדפה קלה לגזע הפמברוק. עם זאת, היא גם נתנה את מכתבי האצילות שלה לכלבלב היברידי: הדורגי. הכלב מהנה בין קורגי לתחש, הכלב הזה נולד בעקבות תאונה שככל הנראה שימחה את המלכה אליזבת השנייה.

הקורגי זכה לכבוד

קורגי בתערוכת המל
© צילום מסך של YouTube – mana karimnagar

מאז המלכה אליזבת תמיד אהבה אותם, לחגוג את היובל שלה בלעדיהם באמת לא היה בעל אותו טעם, במיוחד מכיוון שכולם מקשרים את הכלב הקטן הזה עם המלכה עכשיו! יתר על כן, כשאנחנו חושבים כך גזע זה קרוב להכחדה לפני שנים, הקורגי היה ראוי להיות באור הזרקורים, וזה מה שקייטי רבי, מארגנת החגיגות רצתה לעשות. חוץ מזה, " רבים הם אלה שמעולם לא פגשו אחד »היא מעידה, מה שמסביר את ההתלהבות של תושבי לונדון שלא היססו לעמוד בתור להצטלם עם קורגי בשוק המקורה בלידנהול. הכלבלבים, שהוחלפו בקביעות כדי למנוע עייפות, לבשו שכמייה אדומה מרופדת בארמין והוכתרו כמו מלוכה!

במרכז לונדון, תשע עשרה פסלי קורגיס צבעוניים הותקנו על ידי אמנים שונים. מצאנו גם בובות ענק במהלך המצעד הגדול, המנות עם דמותו של קורגי ו אימוג'י נוצר במיוחד עבור 70 שנות שלטונה של המלכה אליזבת נחשף על ידי משפחת המלוכה. זמין רק בטוויטר, הוא מתווסף אוטומטית בסוף ההאשטאגים הרשמיים שסופקו כדי להגיב על החגיגות. הוא מייצג קורגי העונד כתר סגול, צבע הדגל של היובל. אותו מופע הרחפנים הדגיש את הכלב הקטן קצר הרגליים עם אוזניים מחודדות (ראה תמונה למעלה)!

רקחו מתכון גלידה מרענן לכלב שלכם

כיצד למנוע סכנת טביעה אצל כלבים?