טיפול פרחוני להקלה על כלב שחווה נטישה

עבור הכלב ועבור כל היצורים החיים, נטישה היא טראומה עם השלכות משמעותיות. אכן יש לזה השפעה אמיתית על הנפש שלעיתים יכולות להיות השלכות ברמה ההתנהגותית. לכן אין זה נדיר לראות אצל בעלי חיים נטושים הפרעות כמו חרדת פרידה, חוסר ניקיון, הרס וכו'. טיפול פרחוני, בנוסף לתמיכה של מומחית התנהגות של כלבים, עוזר לתמוך ולעזור לבעל החיים לעבוד על הטראומות שלו.

אילו פרחי באך ואליקסירי פרחים להקל על הכלב שלך?

פרחי באך
© NikkiZalewski – iStock

אם אימצתם כלב ממקלט או אם הגור שלכם ננטש על ידי אמו, הנה התמציות שיוכלו לתמוך בו ולעזור לו להתגבר על הטראומה הזו:

אנג'ליקה:

הסם הפרחוני של אנג'ליקה יעזור לחיה לצאת ממצב המשבר אליו היא נקלעת. זה מתאים בצורה מושלמת תחושות של בידוד ונטישה בתקופות של שינוי גדול. אנג'ליקה עוזרת להחזיר את הביטחון בחיים על ידי הבאת נדיבות ושמחת חיים.

עוּזרָד:

סם העוזררן מאפשר לכלב להשתחרר מהשפעות חיצוניות והיקשרות רגשיות. זה מקל על כאב הפרידה, מרגיע צער ומקל על עוגמת נפש. עוזרד מאפשר גם עבודה על אבל לעומק.

כוכב בית לחם:

סם הפרחוני של כוכב בית לחם עוזרלהרגיע את הכלב לאחר הלם או ניסיון. פרח זה עוזר לנטרל את ההשפעות של כל הלם הן מבחינה רגשית והן מבחינה נפשית על מנת ליצור הרמוניה, לנחם ולנחם את כלבכם.

ארניקה:

הסם הפרחוני של ארניקה עוזר לשחרר חסימות הקשורות להלם. זה עוזר לכלב שלך להתגבר על חוויות טראומטיות ואירועים כמו נטישה על ידי שחרור מתחים וחסימות אנרגיה ברמה הפיזית, הנפשית והרגשית.

הלב של מרי:

הלב של מרי הוא פרח באך המיועד לכלבים שיש להם נאבקים להתגבר על פרידה רגשית, בין אם זמני או קבוע. לדוגמה, היא תעזור לכלבלב שלך במהלך היעדרותך אם אתה לא יכול לקחת אותה לחופשה איתך. במקרה של נטישה, זה יאפשר את שחרור ההתקשרות למאסטר לשעבר.

עשב ערבה:

הסם של עשב האש הוא פרח המסייע בשחזור על ידי שחרור הכלב מהרגלים ישנים והתנהגויות קבועות. זה מאפשר טרנספורמציה מהירה בתקופות של מעבר.

גלימת גברת כסף:

סם הפרחים של מעטפת גברת הכסף הוא אידיאלי עבור גורים שננטשו בלידה מה שמוביל לסבל הקשור להיעדר קשר אימהי. Silver Yarrow גם מקדם שחרור מרגשות מודחקים.

כלב בשדה לבנדר
© Wavetop – iStock

דעו כי הרכב של סם מותאם אישית יכול להגיע עד 7 פרחים. אז אתה יכול לחבר סם עבור הכלב שלך עם 7 אליקסירי הפרחים שהזכרנו למעלה. עם זאת, אתה יכול גם לבחור את אלה שאתה חושב שהם יותר רלוונטי עבור הכלב שלך. אפשר כמובן גם להתייעץ עם מומחה בתחום שידריך אתכם בצורה הטובה ביותר בליווי הכלבלב שלכם עם פרחי באך וסלחי פרחים נוספים.

אפו עוגה לכלב שלכם ביום האהבה

ה-Skye Terrier, כלב קטן היישר מהארכיפלג ההברידיים