מהו ההרכב האידיאלי של מזון לכלבים?

היום, אנחנו יכולים לומר שמעולם לא היה כל כך קל ובו בזמן כל כך מסובך להאכיל את הכלב שלך. למה ? ובכן, פשוט בגלל שקרוקט נגיש בכל סופרמרקט, אבל מול המספר הבלתי ניתן למדידה של מותגים, זה יכול להיות קשה מאוד לניווט. בין קרוקטים ללא גלוטן ללא דגנים, אנחנו כבר לא יודעים לאן לפנות ומה באמת טוב לכלב שלנו. אז מה ההרכב האופטימלי למזון כלבים? זו השאלה שננסה לענות עליה.

הכלב, חיה טורפת

עם התיעוש של המזון מהחי, יש לומר כי לקיבלה אין יותר קשר לבשר. ועדיין, אסור לשכוח שהכלב שלנו הוא במקור בעל חיים טורף בעיקר! כדי לכבד את דרך ההאכלה הפרימיטיבית שלו, לכן חשוב לתת לכלב שלכם מאכלים בעלי הרכב עשיר בחלבונים מן החי. אלה חיוניים לבריאותה הטובה של חיית המחמד שלך. אכן, הם ממלאים תפקיד חיוני בתפקוד התקין של המערכת החיסונית והאנדוקרינית שלו. כלב שיקבל צריכת חלבון נכונה יראה סימנים לבריאות טובה כמו פרווה מבריקה, שרירים יפים ויהיה פחות חשוף למחלות מכל הסוגים.

אילו קרוקטים לבחור עבור הכלב שלך?

© Ultra Premium Direct

כאמור לעיל, האידיאל הוא אפוא לבחור באוכל עשיר בחלבון. זהו המקרה של אולטרה פרימיום ישיר אשר מציעה מגוון רחב של קרוקטים שיתאימו לצרכים של כל כלבלב. ואכן, כל כלב שונה ולכן יש לו צרכים מאוד ספציפיים בהתאם לגילו, משקלו, האם הוא מעוקר או לא וכו'.

לכל אחד ספֵּצִיפִיוּת, Ultra Premium Direct מציעה מזון איכותי שפותח לצד תזונאים וטרינרים כדי לענות בצורה הטובה ביותר על צרכי הכלב שלך. עשיר ב מרכיבים שמקורם בבעלי חיים, הקרוקטים מורכבים במינון אופטימלי, בממוצע 50%! הם גם מְיוּצָר ללא דגנים כדי לסייע לעיכול הכלב שלך. לכן הם מושלמים אם לכלב שלך יש בעיות עיכול או אפילו עור רגיש הודות לשמן הסלמון שהם מכילים. אם אי פעם יש ספק לגבי הטווח לבחור עבור הכלב שלך, שירות הלקוחות זמין לייעץ לך!

האכילו את הכלב שלכם היטב מבלי לשבור את הכיס

קרוקטים איכותיים ונגישים, האם זה אפשרי? לעתים קרובות אנו חושבים שקניית אוכל טוב לכלב שלנו תעלה לנו ביד וברגל. חֶברָה צרפתי, הצעה ישירה של אולטרה פרימיום לקרוקט הסביבה זול ב-40% מ טווחים שווים ! הסיבה ? הם החלוצים של מכירה ישירה ומקוונת של מזון לחיות מחמד, המאפשרת להם להציע מחירי מפעל ישירים. הדובדבן שבקצפת: הם מציעים מערכת מנויים המאפשרת לך לקבל אוטומטית את הקרוקטים שלך הביתה ולהנות מ-10% על ההזמנות שלך!

© Ultra Premium Direct

עבודה לצד מותג מחויב

בנוסף לכך, המותג מחויב למען החיה מאז הקמתו ב-2014. תרומות נעשות באופן קבוע ל מקלטים ועמותות שבו הם מבקרים בקביעות. השנה, Ultra Premium Direct אפילו הצטרף ל 1% תווית לבעלי חיים ולכן תורם 1% מהמחזור שלה ממטווחי הגורים והחתלתולים שלהם לעמותות להגנת בעלי חיים.

כיצד למנוע סכנת טביעה אצל כלבים?

כמה שאלות שכדאי לשאול את עצמך לפני אימוץ ממקלט