מה התועלת בעגלת כלבים?

בעוד שחלקם בהחלט זועמים על עצם האזכור של עגלת כלבים, אחרים כבר אימצו אותה וכעת מתקשים להסתדר בלעדיה. למרות שעדיין נדיר להיתקל בהם בטיולים, עגלת הכלבים הופכת לדמוקרטית יותר ויותר. אבסורד עבור חלק, חיוני עבור אחרים, אתה תראה שזה יכול להיות מאוד שימושי אם משתמשים בו בחוכמה. אז בוא נלך, אנחנו מסבירים לך באיזה מקרה עגלה יכולה להיות אביזר שימושי עבורך ועבור כלבלב!

מהי עגלת הכלבים?

עגלת כלבים
© צ'אנסקלה – iStock

עגלת הכלבים אינה שונה כל כך מזו שניתן להשתמש בה עבור תינוקות או ילדים. היא פשוט עשוי בצורה כזו שהוא יכול להכיל כלב בנוחות בפנים. בדרך זו, הכלב שלך לא יצטרך ללכת ולא תצטרך לשאת אותו, וזה מאוד פרקטי אם חיית המחמד שלך גדולה! לְמַעֲשֶׂה, יש עגלות מכל הסוגים ולכלבים בכל הגדלים. בדרך כלל תמצא את האושר שלך מהצ'יוואווה ועד לכלב ההרים הברנס! לגבי המחיר שלו, הוא יכול לנוע בין 50 ליותר מ-400 יורו.

באילו תנאים יש להשתמש בעגלת כלבים?

עגלת כלבים
© Ewelina Thepphaboot – iStock

ברור שאתה יכול להשתמש בעגלה לכל הכלבים, אבל זה באמת שימושי רק במצבים מסוימים. הראשון הוא עבור כלבים מבוגרים וכל הכלבים עם בעיות ניידות. העגלה מאפשרת להם להמשיך לשאוב אוויר צח ולפגוש אנשים למרות הקושי שלהם להסתובב. אם לכלב שלך עדיין יש מינימום יכולת, תן לו ללכת כל עוד הוא יכול. לאחר מכן תוכל לסיים את הנסיעה בעגלה, למשל. אותו דבר עבור כלבים שעלולים לסבול מקשיי נשימה כגון גזעים ברכיצפלים (בולדוג, פאג וכו') או כלבים קטנים שמתקשים לנסוע למרחקים ארוכים. ל כלב מחלים, גם העגלה יכולה להועיל. עם זאת, היזהר לא להגזים ולתת לזה להפוך להרגל! אם הוא יכול, חיית המחמד שלך צריכה ללכת בראש סדר העדיפויות כדי להתאמץ ולחיות את חייו ככלב.

היזהרו מעודפים בשימוש בעגלה!

עגלת כלבים
תיירי הבבלינק – iStock

הבעיה עם חפץ כזה היא שמהר מאוד אפשר להתפתות לטייל עם הכלב רק בתוך העגלה כאילו היה תינוק. אלא שחיית המחמד שלך אינה תינוקת ויש לה צריך להיות מרוצה שההוצאה הפיזית והריחנית חלק ממנה! עם זאת, בתוך עגלה, הכלב שלכם לא יוכל להתאמץ פיזית או לרחרח את הריחות המקיפים אותו. לכן יש להקפיד על שימוש בעגלה רק במקרים שהוזכרו בפסקה הקודמת. אין בעיה להתייחס לכלבלב שלכם כבן משפחה מן המניין, להיפך, אבל על כל זה אסור להתבלבל עם ילד. אז אם למלווה שלך אין בעיית ניידות, מעדיפים טיולי כלבים אמיתיים לרווחתו!

האם ספירולינה טובה גם לכלב שלך?

10 גזעי כלבים עם פיזיקה יוצאת דופן