מתכון לממתקי דלעת לכלב שלך

דובונים, תנינים, דובדבנים, בקבוקי קולה וכו'. סוכריות רבות עשויות מג'לטין, אך אלו אינן מתאימות כלל לכלבים. אז, היום, אנו מציעים לך לבשל את הממתקים שלך עבור הכלב האהוב שלך!

האם יש לך ספק לגבי היתרונות של ג'לטין? דעו כי מרכיב זה מכיל הרבה חומצות אמינו המספקות מספר רב של אמצעי מניעה ומרפא עבור בעל החיים שלכם. ואכן, הג'לטין מאפשר, בין היתר, לתמוך בעיכול, להפחית מתח, להקל על כאבי מפרקים או אפילו לשפר את איכות השיער, הטפרים, העצמות וכל רקמות החיבור. זהו, אין לך יותר ספקות? אז הנה, בוא לכיריים שלך!

המצרכים הדרושים לפינוקים:

  • 115 מ"ל מרק או מים טריים ללא מלח ולא מתובלים (או נוזל אחר שהכלב שלכם אוהב ומתאים לו)
  • 3 כפות אבקת ג'לטין איכותית
  • 115 גרם מחית דלעת

ההוראות :

1. התחל עם להכין את המרק ולשמור את הכמות הדרושה להכנת הממתקים בסיר. מחממים את סיר המרק על אש נמוכה ויוצקים פנימה את אבקת הג'לטין.

2. מניחים לשבת כחמש דקות או יותר, עד שאבקת הג'לטין מתרחבת ומתגבשת. פַּעַם ג'לטין תפח, מערבבים בעדינות את התערובת תמיד על אש נמוכה עד שהג'לטין נמס לחלוטין. היזהר לא לרצות ללכת מהר מדי כשאתה מעלה את הטמפרטורה, כי יותר מדי חום יכול להפחית את עוצמת הקיבוע של הג'לטין.

3. לאחר שהג'לטין נמס לחלוטין, מסירים את המחבת מהאש. לשקול מחית הדלעת שלך ולעבד אותו מעט על מנת לקבל מרקם חלק שיתערבב בצורה מושלמת עם המרק והג'לטין. מוסיפים את תערובת הג'לטין והמרק למחית הדלעת ומערבבים היטב. התערובת חייבת להיות הומוגנית.

4. כשמוכן, יוצקים את התערובת שלך לתוך התבניות. אפשר להכין את הסוכריות האלה בתבניות אישיות קטנות, אבל אם אין לכם אחת, תבנית עוגה פשוטה תתאים. זה יספיק לפרט את הסוכריות בקוביות קטנות לאחר שהתערובת מתייצבת היטב.

5. לבסוף מקררים לפחות 2 שעות כדי שהממתקים ייקחו טוב.

שמות הכלבים הטרנדיים ביותר בצורת T לשנת 2022

האם אני יכול להשתמש בבקבוק מים חמים עבור הכלב שלי?