סוגי התגים השונים למציאת כלב אבוד

מפחדים לאבד את הכלבלב שלכם? אז אם זה עוד לא נעשה, תלו תליון על השרשרת שלו! עם זאת, יש הרבה מהם בשוק וייתכן שאינך בטוח למי מהם לפנות. אם לומר את האמת, זה יהיה בעיקר עניין של טעם. מהתג החרוט הקלאסי ועד התליון המחובר, אנו הולכים אפוא לפרט את כל הפתרונות הקיימים בשוק על מנת שתוכלו למצוא את הפתרון המתאים ביותר לכלב שלכם.

המדליון הוא חפץ שימושי מאוד כאשר חיית המחמד שלך הולכת לאיבוד. אכן, זה מקל על הצעדים של האדם שמוצא אותו ובכך מאפשר לך למצוא את בן לוויתך הקטן מהר יותר. במקום שתצטרך ללכת לוטרינר כדי לזהות את הכלב, התליון מאפשר לך גישה ישירה לאיש הקשר שלך על מנת להודיע ​​לך במהירות. כמובן, זה לא פוטר אותך מלחתוך את הכלב שלך!

המדליה החקוקה

קלאסית וידועה לכל, המדליה החרוטה היא פתרון מצוין. אם אתה מהסוג לקנות את האביזרים הטרנדיים האחרונים עבור הכלב שלך, אתה צריך לאהוב את זה! ואכן, אחד היתרונות הגדולים שלו הוא זהזה יכול להיות מאוד אסתטי. כיום יש שפע של מותגים שמציעים שפע של דגמים: מהמדליה העגולה הפשוטה, דרך צורת העצם, דרך ההמבורגר או המדליה עם הדמות של הכלב שלכם, יש משהו לכל טעם. החיסרון היחיד הוא שהוא לא מאפשר לחרוט מידע רב, אלא רק שם ומספר נייד. עם זאת, זה די והותר ליצור איתך קשר במקרה שהכלב שלך יימצא. היזהר לא לטעות במספר הטלפון שלך, אחרת תצטרך לקנות מדליה!

צינור המתכת

עם זאת, צינור המתכת הוא הרבה פחות אסתטי מהמדליה שתוארה לעיל מאוד נוח וכמה דגמים הם מעצבים למדי. לבעלי כלבים שמעריכים שיקול דעת, אפשרות זו היא אידיאלית. פשוט תצטרכו להחליק פיסת נייר קטנה שעליה תכתבו את כל המידע הדרוש בפנים. אתה יכול לכתוב שם יותר מידע מאשר על המדליה, כמו הכתובת שלך למשל. ואם אי פעם תשנה את מספר הטלפון שלך, שום דבר לא יכול להיות פשוט יותר: כל מה שאתה צריך לעשות הוא לשנות את פיסת הנייר הקטנה בפנים. החיסרון היחיד שיכולנו למצוא הוא שדגמים מסוימים נוטים להתנתק מעצמם…

התליון המחובר

התליון המחובר הוא האובייקט המתקדם ביותר מבחינת אחסון מידע על בעל החיים שלך. נוכל לקרוא לזה א תוסף לשבב. ואכן, כמות המידע שניתן לאחסן שם חורגת הרבה מעבר לתג ולצינור שכן למי שימצא את כלבכם תהיה גישה אל שמכם, מספר הטלפון שלכם, כתובתכם, אורח החיים של הכלב, התנהגותו, בעיות הבריאות שלו וכו'. שימוש בסמארטפון וסריקה קוד QR מודפס על המדליון, היא תוכל לאתר אותך במהירות תוך שהיא יודעת איך לנהל את הכלב תוך המתנה הכי טובה שאפשר עם המידע אליו תהיה לה גישה. אם אתה עובר או אחרת, אתה יכול לעדכן אותם בקלות באתר המוקדש למדליון המחובר שלך.

10 גזעי כלבים עם פיזיקה יוצאת דופן

האם כדאי להרטיב את המאכל של הכלב שלך?