צור מחצלת חפירה עבור הכלב שלך בעצמך

מחצלת החיפוש היא פעילות שובבה ומהנה גם לך וגם לכלב שלך. בזמן שאתה נהנה לראות אותו מחטט בשטיח שלו, הוא חסר סבלנות לחשוף כמה פינוקים פה ושם. עדיין אין לך מחצלת חיפוש? אין צורך להרוס את עצמך בחנות חיות: היום אנו מציעים לך הדרכה פשוטה להכין את זה בעצמך!

מה זה מחצלת חפירה?

כפי שהשם שלו מרמז, מחצלת החיפוש היא מחצלת שבה נוכל להחליק פינוקים עבור הכלב שלנו לחפש בתוכו. פעילות מסוג זה מיטיבה עם חיית המחמד שלך בשתי דרכים. ראשית, זה מאפשר לעורר את חוש הריח שלהם שהוא חיוני בכלבים. שנית, המחצלת עוזרת להאט את צריכת המזון! כאשר כלבלבים נוטים לבלוע את המאכל שלהם, הסתרתם בשולי השטיח תאפשר זאתהם אוכלים לאט יותר ולפיכך שהם יותר מרוצים.

מחצלת החפירה היא גם פעילות מצוינת להעסיק את הכלב שלך בהיעדרך! גירוי ריח ונפשי אמיתי, המשחק הזה מושלם עבור כלבים שנוטים להשתעמם כדי להסיח את דעתם. עם זאת, שימו לב לא להציע לו את המשחק הזה כל יום כדי שלא ישתעמם. הוציאו אותו ושנו את המשחק מיום ליום.

איך פשוט להכין מחצלת חיפוש?

הציוד הדרוש:

  • רשת למטבח או עדיף שטיח גומי משובץ לכיור המטבח
  • שתי שמיכות פליסה ישנות או שני מטר פליס בצבע או בהדפס שתרצו
  • זוג מספריים
  • פינוקים לכלבלבים

הוראות לפני תחילת העבודה:

למרות שאנו נותנים לך אינדיקציות ממדים עבור הלהקות, שים לב שלא בהכרח יש להקפיד על אלה. אין צורך להוציא את המד שלך עבור כל להקה. גזרו אחד ראשון והסתמכו עליו עבור הבאים. המחצלת שלך לא חייבת להיות מושלמת, לכלב שלך לא יהיה אכפת!

אם בחרתם בשטיח מגומי לכיור מטבח, תוכלו לעשות זאת לשים אותו במכונת הכביסה לנקות אותו מעת לעת. אם בחרת ברשת מתכת, לשטוף במים חמים ולאפשר להתייבש באוויר.

ההוראות :

1. אם בחרתם בשטיח מגומי לכיור, התחילו בחיתוך לצורה הרצויה: קצוות מעוגלים, מרובע, עגול, לב וכו'.

2. לאחר מכן, חתוך רצועות ארוכות של פליס באורך של כ-60 ס"מ על 2-3 ס"מ רוחב. קשרו את קצה הרצועה לשטיח שלכם והתחילו לארוג על ידי העברת הרצועה דרך החורים: חבטה אחת מעל, חבטה אחת מתחת וכן הלאה. כאשר אתה מגיע לקצה השני של הרצועה, קשר אותו בתורו ישירות למחצלת. כלומר: ככל שהרצועות שלכם ארוכות יותר, כך תוכלו לארוג אותן זמן רב יותר ותכסו מהר יותר את כל פני השטיח. זה תלוי בך כדי לראות איך אתה מעדיף לעבוד!

3. המשך כך עד שהשטיח מכוסה לחלוטין. צמר ואתה כבר לא יכול לראות את החורים! אם בחרתם מספר צבעים, תוכלו כמובן להחליף את הצבעים, למשל: צבע אחד לארוג האופקי, אחר לאנכי.

4. גזרו שוב רצועות צמר, אבל הפעם קטנות יותר: כ-15 ס"מ אורך על 1 עד 2 ס"מ רוחב. חבר אותם פשוט מאוד על ידי החלקת אותם לתוך חור ו לקשור אותם ליצירת שוליים. חזור על הפעולה עד שהשטיח מכוסה בשוליים.

5. זהו, מחצלת החיפוש שלך מוכנה! הניחו כמה מאכלים או פינוקים חבויים בתוך המגבים ותנו לכלב שלכם לרחרח לחפש אוכל.


יום ביסקוויט הכלבים העולמי: הכינו לו מתכון מיוחד

הרודזיה רידג'בק, כלב המכונה כלב האריה