קטן בגודל, גדול בנוכחות

תוסס ושובב, צעצוע Russkiy הוא הכלב המשפחתי האולטימטיבי. יתרה מכך, גודלו הקטן ויכולת ההסתגלות מאפשרים לו לגור בדירה ללא כל בעיה. אם עדיין לא הכרתם אותו, גלה מהר את הכלב הקטן והייחודי הזה!

הסיפור הקטן של צעצוע רוסקי

צעצוע רוסי chien
נקודות זכות:
Katerina_Brusnika / iStock

כפי ששמו מרמז, צעצוע Russkiy הוא כלב קטן שמקורו ברוסיה. בתחילת המאה ה-20, הוא הפך לאחד מכלבי הליווי הפופולריים ביותר במדינה זו ואף משך את קנאת החצר הרוסי. עם זאת, משנת 1920, ההתרבות של צעצוע רוסקי נעצרה בזה אחר זה, עד כדי כך שהגזע הפך ליותר ויותר נדיר. זה היה רק ​​ב-1950 חובבים רבים מהגזע התאחדו כדי לשמר אותו. לרוע המזל, כמעט כל הכלבים ששימשו לגידול כבר לא היו גזעיים ולא היו להם אילן יוחסין. לכן הם נתנו לידה לשתי גרסאות : אחד עם שיער ארוך והשני עם שיער קצר. שימו לב שבמקור הצעצוע של Russkiy היה קצר שיער.

צעצוע הרוסקי, כלב קטן שנראה כמו צ'יוואווה

שני גורי צעצוע שחורים ושזופים
קרדיטים: unomat / iStock

בשל גודלו הקטן מאוד, אנו נוטים לעתים קרובות לבלבל את הצעצוע של Russkiy עם צ'יוואווה. עם זאת, אין להם קשר משפחתי אמיתי. הכלב הקטן האלגנטי הזה יכול למדוד בין 20 ל-28 ס"מ בשככה. זה שוקל בממוצע בין 2 ל-3 ק"ג. ראשו די לא טיפוסי שכן יש לו לוע דק למדי ויש לו שתי אוזניים גדולות למדי בצורת משולש המעוטרות לפעמים בשערות ארוכות שהופכות אותן למרשימות עוד יותר. לשתי הגרסאות של הגזע יש מעילים חלקים. זה יכול להיות חום, שזוף או תערובת של שחור ושזוף.

צעצוע הרוסקי, כלב קטן חברותי ושובב

כלב צעצוע רוסקי קופץ חור ביער
קרדיטים: photografic101 / iStock

בהתחשב בגודל המיניאטורי שלו, צעצוע Russkiy הוא כלב מושלם לחיי דירה. תוסס מאוד, הכלב הקטן הזה אוהב לשחק ומעריך במיוחד ילדים. גם מאוד חברותי, לא תהיה לך בעיה לגרום לו לחיות עם כלבים אחרים, אבל גם עם חיות אחרות כל עוד הוא רגיל לזה מגיל צעיר. אינטליגנטי מאוד, נעים לעבוד איתו והחינוך שלו ייעשה ללא קושי מיוחד.

כמה עולה לאמץ צעצוע של Russkiy?

המחיר לאימוץ צעצוע של רוסקי משתנה בהתאם לגילו, למין שלו, אך בעיקר למוצאו. בכל המקרים, תצטרך לשלם סכום טוב לאמץ את הכלב הקטן הזה מכיוון שמחירו עולה בממוצע 1500 יורו. עם זאת, כדאי לדעת שאת הקווים היוקרתיים ביותר ניתן למכור עד 4000 יורו!

איך לעשות הכי טוב את הכלב שלך?

הכינו מגפיים עמידים למים עבור הכלב שלכם