רקחו מתכון גלידה מרענן לכלב שלכם

בימי הקיץ החמים, בין אם אתם בחוץ או בבית, מה יכול להיות טוב יותר מאשר ליהנות מגלידה טובה כדי להתקרר קצת? הכלבלב שלך צופה בך בזווית העין, אבל דע שגם הוא יכול להיות זכאי לזה! ואכן, בתנאי שתבחרו במרכיבים מתאימים, הכלב שלכם יוכל לחלוק אתכם גלידה. יתרה מכך, מסעדן בוואר מציע לקיץ הקרוב גלידת כלבים מיוחדת בתפריט שלו. היום, אנו מזמינים אותך לרקוח גרסה משלך כדי לשמח את בן לוויתך הקטן. המתכון הזה, שמצריך שימוש בבלנדר, פשוט מאוד להכנה.

האם הכלב שלי יכול לאכול גלידה?

בדיוק כמוך, בקיץ הכלב שלך יכול לסבול במהירות מטמפרטורות גבוהות. למרות שהוא מפנה חלק מהחום עם הלשון, לא תמיד קל לו לשאת אותו. במקרה הזה, מעט גלידה יכולה לעזור לקרר אותו מהיר יותר ! כמובן, אתה לא יכול להציע לו את אחד מהקונוסים הלימון-תותים שלך שמונחים במקפיא מאז הקיץ שעבר, אלא גלידה מעשה ידיך. עם מרכיבים מתאימים, זה לגמרי אפשרי ! כמובן, זה נשאר מעדן שניתן מחוץ למנה היומית שלו ולכן יש לצרוך אותו במידה.

פאג מלקק גלידה
© Anastasiia Ostapovych – iStock

המרכיבים הדרושים:

  • 100 גרם גבינת קוטג'
  • 100 גרם נקניקיות כבד (או כבד עגל מבושל)
  • מעט שמן לפתית אורגני (או שמן צמחי אחר שמעניין לכלבים: פשתן, חמניות, זית וכו')
  • מעט חמאת בוטנים
  • מקלות לעיסת כלבים
  • תבניות גלידה

ההוראות :

1. כדי להתחיל, לחתוך את נקניקיות הכבד לחתיכות גסות לפני שמכניסים אותם לבלנדר, ואז מערבבים אותם לעיסה. שמור עוד כמה חתיכות נקניק עם פירוט עדין.

2. אתה יכול עכשיו מוסיפים 100 גרם פרומאז' בלאן. מערבבים שוב לקבלת מרקם חלק. אם יש לך קצת בעיה להשיג משחה חלקה, זה נורמלי, שמן לפתית אמור לעזור לך עם זה. התחילו עם כף, ערבבו והוסיפו עוד אם אתם חושבים שצריך.

3. לסיום ולהביא קצת מרקם לגלידה הזו, מוסיפים לבצק שהתקבל את חתיכות הנקניק הקטנות שהזמנת קודם לכן. מערבבים היטב כדי לפזר אותם בצורה אחידה בתערובת.

4. עכשיו כשהכנת הנקניק שלך מוכנה, אפשר ליצור את הגלידה. כדי לעשות זאת, קחו את התבניות שלכם, באופן אידיאלי בצורת גלידת ארטיק. מתחילים במילוי החלק העליון של הגלידה כף חמאת בוטנים. לאחר מכן ממלאים את כל תבנית הגלידה בתערובת הנקניקיות.

5. כמקל, מניחים מקל לעיסה כדי שהגלידה תהיה אכילה לחלוטין עבור הכלב שלך!

6. לבסוף, מניחים הכל במקפיא למספר שעות ולהציע גלידה לכלב שלך בימים חמים.

איך לקבל בברכה כלב נחייה עתידי לביתך?

הקורגי, כוכב יובל הפלטינה של המלכה אליזבת השנייה