3 גזעים של כלבים שסובלים בדידות די טוב

כדי להבהיר את הדברים מיד, אתה צריך להבין שבעצם, כלב לחלוטין לא עשוי לסבול בדידות. זו חיה חברתית שצריכה לשחק איתך, לטייל איתך, להכיר אנשים חדשים ולגלות מקומות חדשים. לכן לא כדאי לשקול לקחת כלב אם אינך זמין ומוכן להקדיש לכך מספר שעות ביום. עם זאת, נכון שישנם גזעים רגועים ועצמאיים יותר מאחרים ושיסבלו ביתר קלות להישאר לבד לפרק זמן מסוים, למשל התקופה שבה אתה בעבודה.

השפיץ הגרמני

כלב שפיץ גרמני
קרדיטים: FaST_9 / iStock

נקרא גם פומרניאן, השפיץ הגרמני הוא גזע הכלבים הקטן ביותר מסוג שפיץ. הכלבלב הקטן הזה מאוד נעים לחיות איתו על בסיס יומיומי. בשל גודלו הקטן, הוא מתאים באופן מושלם למגורים בדירה, אבל זה לא מונע ממנו להזדקק לשחרר קיטור! למרות המראה הקטיפה שלו, הוא א כלב עצמאי למדי שלא יהיה לו יותר מדי צרות לסבול בדידות אם הוא רגיל אליה מגיל צעיר. בנוסף, הוא מתרגל בקלות לסביבה חדשה ובדרך כלל לא עושה יותר מדי שובבות. מצד שני, ידוע שהוא נובח הרבה. אם אתה רוצה לדעת יותר, פשוט עבור לכאן ל לראות את המאפיינים של השפיץ הגרמני.

לה צ'או-צ'או

שוכב כלב צ'או צ'או
קרדיטים: annie-spratt / iStock

הצ'או צ'או הוא כלב גאה ועצמאית ביותר. הוא גם לא מאוד מופגן כלפי האדון שלו, למרות שזה לא אומר שהוא לא אוהב אותך. להיפך, הוא נאמן ומאוד מגן על האדם שלו. רק שהוא לא לא כל כך טוב בגילוי חיבה ולא ממש משתוקק לחיבוקים. אנילכן הוא לא יסרב לקבל ממך ליטופים. מצד שני, הוא לא תמיד יעריך את הבאים מאדם זר. של א רוגע אולימפיהכלב המעולה הזה סובל בדידות טוב מאוד!

לה ולש קורגי

כלב קורגי שוכב במיטה
קרדיטים: alvan-nee / iStock

הקורגי הוא כלב קרוב לאדונו וחברותי מאוד. לכן הבדידות עלולה להיות קשה עבורו לשאת. עם זאת, אם יש רגילים מגיל צעירלא תהיה בעיה. יש לו יכולת הסתגלות מרשימה! הוא כלב זיקית שמשתלב בצורה מושלמת בכל סביבה כל עוד הצרכים שלו מתמלאים. זה כלב קטן ואנרגטי שצריך להתאמץאבל הוא לא יזעף אחר צהריים שקט.

אנו מזכירים לכם שוב, אין גזע של כלב בעל נטייה לתמוך טוב יותר בבדידות. זה יהיה תלוי בעיקר באופי החיה שלך כמו גם בסביבה שבה הוא גדל. בכל מקרה, עדיף להימנע מגזעי ספורט שיש להם צורך עצום למדי להתאמץ.

איך לבחור קערה מותאמת לכלב?

מתכון למקלות בשר מיובשים תוצרת בית לכלב שלכם