טיפים לקניית מזון לכלבים זול ואיכותי

אוכל טוב לבריאות טובה! בְּהֶחלֵט. עם זאת, לא כולם מתגלגלים בזהב ולאיכות יש מחיר… בכל זאת יש טיפים לקניית כוסית מעולה בעלות נמוכה יותר. ובניגוד למה שאתם אולי חושבים, מזון סופרמרקט נמוך הוא לא תמיד הפתרון החסכוני ביותר בסופו של דבר. אוכל טוב במחיר טוב: זה אפשרי!

מהו מזון לכלבים באיכות טובה?

לא כל הקרוקט נוצרים שווים. חלקם נחשבים ל"גבוהים". אלה הם מה שנקרא קרוקטים פּרֶמיָה ". בין המותגים הטובים ביותר נמנים למשל היל'ס, פרו פלאן, רויאל קנין או וירבאק.

כלב אוכל עצוב
קרדיט: ThamKC / iStock

החיסכון שנעשה על ידי קניית קרוקטים מהשורה הראשונה

1. פחות אוכל לתת

אוכלים נמוכים עשויים ממרכיבים באיכות ירודה (למשל תוצרי לוואי מן החי ולא בשר אמיתי). בנוסף, הם מעובדים בצורה הזולה ביותר האפשרית, כלומר על ידי השפלת המרכיבים הללו והפיכתם לעניים אפילו יותר ממה שהם כבר (למשל: טמפרטורות גבוהות מדי). כתוצאה מכך, לקרוקטים אלו איכות תזונתית ירודה ועיכול נמוכה (חלק גדול מגיע ישירות להפרשה מבלי להיספג על ידי הכלב שאינו מרוויח מכך כלל). לכן יש צורך לתת כמויות גדולות יותר כדי להאכיל את בעל החיים שלך.

מצד שני, כוסות פרימיום מיוצרות עם מרכיבים מהבחירה הראשונה ותהליכי ייצור טובים שמביאים לתוצר סופי מעולה. המאסטרים נמשכים למחירים הנמוכים יותר של קרוקטים נמוכים, אבל בסופו של דבר הם לא בהכרח חוסכים כסף כי הם צריכים לקנות הרבה יותר.

2. פחות עלויות וטרינריות

בנוסף ל איכות המרכיבים ו תהליכי ייצוראלמנט שלישי חשוב לבריאות החיה שלך: לה ניסוח. זה במובן מסוים המתכון: סוגי החומרים להשתמש ובאילו פרופורציות על מנת להגיע למזון סופי המותאם לצרכי הכלבים (חלבון, פחמימות, רמות שומנים וכו'). כוסות פרימיום מנוסחות על ידי וטרינרים כדי לענות בצורה מושלמת על הצרכים התזונתיים של הכלב שלך.

חיה שאין לה תזונה טובה תהיה בעלת בריאות שברירית יותר. מה שאומר שיהיה לו יותר נטייה לפתח כל מיני מחלות. וטיפול וטרינרי הוא לעתים קרובות מאוד יקר… על ידי מחשבה לחסוך מעט כסף בעלויות המזון, אתה מסתכן בהפסד רב בעלויות הבריאות.

וֵטֵרִינָרִי
קרדיטים: Ridofranz/iStock

טיפים לקניית אוכל איכותי במחיר נמוך יותר

1. קנו חבילות גדולות

הימנע מאריזות קטנות של 1.5 ק"ג. בחר במקום זאת בשקיות גדולות של 12 ק"ג למשל. כשאתה קונה מאכל, אל תסתכל על מחיר החבילה, תראה את המחיר כמה ק"ג. תשימו לב שלרוב קילו קרוקט עולה חצי מזה כשמדובר באריזה גדולה.

2. האינטרנט הוא החבר שלך!

יש הרבה חנויות חיות באינטרנט. דוגמה אחת היא המנהיג Zooplus. הם מוכרים גם קרוקטים פרימיום אבל במחיר נמוך בהרבה מזה שמוצג בפרקטיקה הווטרינרית. בנוסף, מותגים אלו מציעים באופן קבוע הנחות שונות (-5%, -10%, צבירת נקודות מתנה וכו'). ואתה לא צריך לשלם עלויות משלוח כאשר אתה מזמין חבילות גדולות. חלק מכוסות פרימיום בשקיות גדולות שנקנו באינטרנט עולות פחות מ-3 אירו לקילו, שזה קרוב מאוד למחיר לקילו של שקית קטנה של כוסות שוק נמוך שנקנה בסופר.

כשמסכמים את החיסכון שנעשה מבחירת קרוקטים מהשורה הראשונה (עלויות בריאות, פחות כמות) ואת הטריקים לשלם אותם בזול יותר, מבינים שבסופו של דבר זה לא תמיד הפתרון היקר ביותר. משלבים אוכל טוב, בריאות טובה ומחירים טובים: זה אפשרי!

אתה תאהב גם:

5 כללים שכדאי לעקוב אחריהם כדי להאכיל כראוי את הכלב שלך

מעבר מזון: למה ואיך לשנות את האוכל של הכלב שלי?

להאכיל את הכלב שלך: קרוקטים או מחית, איך לבחור?

תשמח את הכלב שלך עם 3 מתכוני הפינוקים האלה

אילו מרכיבים מומלצים על ידי וטרינרים?